Rüyada arkadaşının seni sevmediğini söylemesi

Rüyada arkadaşının seni sevmediğini söylemesi böylece insanların kalbini kazanmayı ve dualarını almayı hak etmiş olacağına, maddi olarak zarar edileceğine, uzun bir zaman maddi ve manevi sıkıntılar yaşanacağına, çok büyük zararlar edeceğine, sıkıntı yaratan bir durumla karşı karşıya kalınacağına, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine, maddi ve manevi olarak zorluk yaşayacağına, işlerinin çok büyük bir şekilde sıkıntıya gireceğine, hayırlı olarak girdiği işlerin zarar vereceğine, aile hayatı içinde çok büyük üzüntüler yaşayacağına, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına yorulur.

Rüyada arkadaşının seni sevmediğini söylemesi gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz, karşı cins ilişkilerinde tam olarak şanslısınız.

Rüyada arkadaşının seni sevmediğini söylemesi sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine, iyilik görüleceğine ve yeni dostluklar kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşının seni sevmediğini görmek ferahlığa çıkılacağına, tartışmaların sona ereceğine, çok büyük sevinçler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin seni sevmediğini öğrenmek makamının yükseleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına işarettir.

Rüyada eşinin seni sevmediğini söylemesi çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, bazı kişilerle tartışma yaşayacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin seni sevmediğini görmek çok istediği bir mevkiye yakın bir zaman içinde terfi edeceğine ve aile hayatında yaşanan sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, büyük üzüntüler ve acılar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeğin seni sevmediğini söylemesi başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin seni sevmediğini öğrenmek isteklerine ulaşmak konusunda muvaffak olacağına, isminden sıkça söz ettireceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin çocuğun seni sevmediğini görmek bir sebeple çok üzücü ve yorucu bir dönem geçireceğine, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments