Rüyada asker balık görmek

Rüyada asker balık görmek girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, ancak iş hayatında sahip olunan itibar sayesinde bu sorunun kısa bir sürede bertaraf edileceğine, size kötülük düşünen dost görünümlü bir düşmana, çok rüyada başkası tarafından taşlanmak alınan bütün önlemlere rağmen iş hayatında zarar getirecek işlere girileceğine, iyi insan olmaktan vazgeçileceğine ve atılan bazı adımlardan ötürü kurulan bazı hayallerden vazgeçilmek zorunda kalınacağına, işlerin zarar getirecek bir hal alacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, yarar sağlamayacağına, tartışmalı durumlara düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada asker balık gördüyseniz:

  • Yakın bir gelecekte sosyal yaşamınız veya kariyeriniz hız kazanıyor ya da yükselişe geçiyor.

Rüyada asker balık görmek ailesini veya sevdiği kimseleri de bu düşüncesiz davranışı nedeni ile çok zor bir durumda bırakacağına, işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına işaret eder.

Rüyada asker ve balık görmek üzüleceğine, moralsiz ve düşünceli olacağına, kişinin muradına ereceğine yorulur.

Rüyada asker olmak asker görmek gönlünce bir hayat süreceğine, uzun bir süre yas tutmak zorunda bırakacağına alamet eder.

Rüyada asker asker görmek yaptığı işlerle çok ses etireceğine, içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına işarettir.

Rüyada asker olmak asker kıyafeti giymek endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine ve rahat bir nefes alınacağına, her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine ve çok büyük bir mutluluk ve huzur ortamı sağlayıp iş hayatında daha başarılı olunmasına çalışacağına delalet eder.

Rüyada asker ve asker arabası görmek hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, uzun süre boyunca tartışmalarla karşılaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada balık içinden balık çıktığını görmek amacına ulaşacağına bu sayede keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına yorulur.

Rüyada balık tezgahında balık görmek planlarının işe yarayacağına, bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine, rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments