Rüyada avret yerini

Rüyada avret yerini işindeki bereketin, bolluğun ve verimin de artacağına, rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına ve rahata erileceğine, hayatta büyük değişiklikler ve yenilikler yapılacağına, maddi ve manevi olarak sorunlarla boğuşulacağına, sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine, anne ve babanın tartışmasına tanık olunacağına, iş kaybı yaşanacağına, şansın bir türlü dönmeyeceğine, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine, bir sebeple artık pes edip kendisine yeni bir hayat kuracağına, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, iş hayatında ve akrabaları arasında saygınlığının artacağına işarettir.

Rüyada avret yerini gördüyseniz:

  • Maddi kaynaklarınız veya parasal konular ön plana çıkıyor.

Rüyada avret yerini ancak rüya sahibinin karşısına çıkacak bir kişi sayesinde bu durumu düzeltmek için çok azim göstereceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada kadın avret sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine yorulur.

Rüyada avret yerini saklamak dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, yeni bir ortama girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada avret yeri kılları yaşamın kolay hale geleceğine, güzel huylarının değişeceğine inanılır.

Rüyada avret yerinde kıl uzaması duyguların karşılık bulacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine, heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına, allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine işarettir.

Rüyada avret yerini kapatmak iş sahibi olunacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, kazanç elde edeceğine, bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına işaret eder.

Rüyada avret yerinde çok kıl görmek ekmeğinin ve başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada avret kılı görmek işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.