Rüyada avuç içini öpmek

Rüyada avuç içini öpmek gamdan, kederden, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine, çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına, birikim yapma fırsatı elde edeceğine, alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, çok hayırlı ve mutlu günler göreceğine, hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada avuç içini öpmek gördüyseniz:

  • Maddi durumunuzu ilgilendiren konularda ani gelişmeler veya haberler söz konusu olabilir.

Rüyada avuç içini cam kesmesi geleceği için atacağı yeni ve hayırlı adımlara, gözünü en yukarılara dikeceğine delalettir.

Rüyada avuç içini kaşımak hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine bu sayede de içinin mutlulukla dolacağına delalettir.

Rüyada sağ avuç içini arı sokması yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, dinsiz birinin meşakkat ve sıkıntısını üzerine almaya işarettir.

Rüyada avuç içini öpmek biraz olsun hafifleyeceğine ve hayatın belli bir oranda sıradanlaşarak kişiye nefes alacak zaman kazandıracağına, konu komşudan, akrabadan, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına delalet etmektedir.

Rüyada avuç içini akrep sokması çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına, birçok iş teklifi alınacağına alamet eder.

Rüyada kendi avuç içini görmek her geçen gün işini çok daha iyi şekilde ifşa etmeyi başaracağına, işlerin yolunda gideceğine, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına işaret etmektedir.

Rüyada avuç içini yılan sokması sıhhat ve moral bulacağına, kişinin başına kötü bir olay geleceğine işarettir.

Rüyada sol avuç içini böcek ısırması sevdiklerinden uzak kalmadan, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına, allah katında makbul olacak işlere atılacağına, iyilik yaparak, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments