Rüyada avuç içini akrep sokması

Rüyada avuç içini akrep sokması büyük bir kalpkırıklığı yaşanacağına, aile bireyleri ile hiç yoktan yere tartışma yaşayacağına, büyük kazançlar sağlayacağına, doyasıya hasret gidereceğine, aile içinde de bereketin artacağına, atılan adımların boşa gideceğine, hayırlı bir şekilde başlayan bir işin sıkıntı verici bir hal alacağına, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına, yeni mallara sahip olacağına, olanaklarının ve yaşam standartlarının çok daha iyi hale geleceğine işaret eder.

Rüyada avuç içini akrep sokması gördüyseniz:

  • Bir bakıma derin düşünceler birçok olayı açığa çıkartabilir.

Rüyada avuç içini akrep sokması rahat bir hayata adım atılacağına, üzüntülü günler yaşanacağına, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine alamet eder.

Rüyada sağ avuç içini arı sokması ilaç kullanılması gereken bir hastalıkla uğraşılacağına, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine rivayet eder.

Rüyada avuç içini cam kesmesi arif ve alim kimseler arasına gireceğine, güzel bir iş fırsatına yorulur.

Rüyada avuç içini kaşımak sadece makamının değil kazancının da artacağına, bir sebeple eşi ile arasının açılacağına işarettir.

Rüyada avuç içini öpmek sıkıntılarını bir köşeye atacağına, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine inanılır.

Rüyada avuç içini siyah görmek ardından çeşitli işler gerçekleştirerek büyük bir zenginliğe sahip olacağına, ailesiyle olduğu gibi akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendi avuç içini görmek istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada avuç içini yılan sokması iş yerindeki arkadaşlar ile kavgalı bir ortam oluşacağına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments