Rüyada kendi avuç içini görmek

Rüyada kendi avuç içini görmek kendisini iyi hissetmeyeceğine, çok yorulacağına, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine, toplumda itibar ve takdir toplayacağına, başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna geleceğine, ağız tadından olacağına, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına yorulur.

Rüyada kendi avuç içini gördüyseniz:

  • Geç sonuçlanmış bir iş, her şeye rağmen, hiç sonuçlanmamış olandan iyidir.

Rüyada kendi avuç içini görmek çok zor günler geçirebileceğine ve hayal ettiği şeylerden gün geçtikçe uzaklaşacağına, çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına, zor günlerde insanlara yardım edeceğine delalet eder.

Rüyada avuç içini kaşımak yüzünün güleceğine, sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına yorulur.

Rüyada sağ avuç içini arı sokması hayatına yeni bir yön vereceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine tabir olunur.

Rüyada avuç içini cam kesmesi çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine, gönülden arzuladıklarının da hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine inanılır.

Rüyada avuç içini öpmek allah’ın hayırlı ve güzel kullarından olmayı başaracağına, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sol avuç içini böcek ısırması bir sebeple çok büyük maddi bir zarara uğrayacağına, ancak allah’ın izni ile bu durumlardan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada avuç içini yılan sokması çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, büyük aşamalar kaydedeceğine, ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine inanılır.

Rüyada avuç içini akrep sokması endişe dolu günler yaşayacağı, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, çok zor bir işe girerek durumu düzeltmeye çalışsa da herhangi bir şekilde başarılı olamayacağına, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments