Rüyada sol avuç içini böcek ısırması

Rüyada sol avuç içini böcek ısırması hayırlı bir sürece girileceğine, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede rüya sahibinin başını sokabileceği bir eve kavuşacağına, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına, evli kişiler için ise evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına, nerede akşam orada sabah felsefesi ile yaşamaktan vazgeçeceğine, ortaya konulacak çalışmalar ile huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada sol avuç içini böcek ısırması gördüyseniz:

  • Çalışmalarınız boşa gitmeyecek.

Rüyada sol avuç içini böcek ısırması başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine, hazırlıksız girilen bir projede uyum sağlama döneminin aşılmasının ardından çok iyi işlere imza atılacağına alamet eder.

Rüyada sağ avuç içini böcek ısırması hayatının da herkesin imreneceği ve sahip olmak isteyeceği kadar güzel geçeceğine, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına delalet eder.

Rüyada avuç içini böcek ısırması artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine ve yeni bir aşka yelken açacağına, kendi işini kurmak için adım atacağına ve azmi ve gayreti ile etrafındaki insanlar tarafından başka kişiler için örnek gösterileceğine delalet eder.

Rüyada sağ avuç içini arı sokması başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine, pek çok kişiye yanında iş vereceğine alamet eder.

Rüyada avuç içini cam kesmesi onu yorgun ve hasta bir görüntüye getireceğine, maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada avuç içini öpmek haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına ve devamının da geleceğine, hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada avuç içini kaşımak deyim yerindeyse kolu kanadı kalkmayacak kadar isteksiz ve halsiz durumlarda bulacağına, eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendi avuç içini görmek başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, tüm malını ve parasını kaybetmenin eşiğine geleceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments