Rüyada avucunu kaşımak

Rüyada avucunu kaşımak girilen her işte aynı açmazla karşılaşılacağına, aksi halde pişman olunacak ve belki geri dönüşü olmayacak olaylar yaşanacağına, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına, adımların çok iyi bir yol açacağına, sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına delalettir.

Rüyada avucunu kaşımak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda karşı cinsten kimselere duygusal yaklaşımlarınızda herhangi bir teklifte bulunmadan önce güler yüzlü, açık düşünceli, uyumlu olmaya özen göstermelisiniz.

Rüyada avucunu kaşımak rakipleri mağlup edeceğine, huzurunun ve mutluluğunun da azalacağına işaret etmektedir.

Rüyada avucunu öpmek ancak herhangi bir sorun yaşamadan bu durumdan kurtulacağına, sorunların çözüme kavuşacağına, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölünün avucunu öpmek özgüveninde artış yaşanacağına, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına tabir olunur.

Rüyada avucunu sıkmak onun sayesinde iş ve ekmek elde edeceğine, kariyer edineceğine yorulur ve bu kişinin kendisi için şans olacağına, evlerin ayrılacağına rivayet eder.

Rüyada avucunu açmak tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, orada iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına alamet eder.

Rüyada avucunu kesildiğini görmek yapılan ortaklıkların bozulacağına, büyük bir hassasiyetle kurulmuş olan ilişkilerin açmaza gireceğine, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına yorulur.

Rüyada bir erkeğin avucunu öpmek şansın ve kısmetin açık olacağına, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına işarettir.

Rüyada kedinin avucunu ısırması kalbini kırdığı, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine ve helallik alacağına, yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments