Rüyada ayağı alçıya almak

Rüyada ayağı alçıya almak dertlerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, hem itibar edineceğine hem de daha güzel bir hayata sahip olacağına, ferah bir eve geçileceğine, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına ve rızkının da hiç kesilmeyeceğine, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, yaşanan tatsız durumların ortadan kalkacağına, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada ayağı alçıya almak gördüyseniz:

  • Beklenmedik olaylarla uğraşmanız gerekebilir, ani kararlar almaktan da kaçınılmasında fayda var.

Rüyada ayağı alçıya almak rızkın da ömür boyu süreceğine, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına işaret eder.

Rüyada ayağı alçıya alınmak iyi niyetinden uzaklaşacağına, belalı, art niyetli, haris, kıskanç ve dedikoducu insanlara uyacağına ve güzel huylarını da terk edeceğine, kazancının günden güne arttıracağına, girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine işarettir.

Rüyada ayağı alçıya alınması imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine, pozitif hayat görüşü sayesinde büyük beğeni toplayacağına işaret etmektedir.

Rüyada sol kolun alçıya alınması imkânlarını çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına, yaşanan üzüntülerin son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada bacağın alçıya alınması çalışmaların beğeni almayacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerden göreceği ihanet yüzünden kahrolacağına, bu yüzden insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına ve üzüleceğine rivayet eder.

Rüyada ayağın alçıya alınması geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, bekar iseniz bir kadınla yakınlık kurmaya inanılır.

Rüyada ayağının alçıya alındığını görmek ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına, beklentilerine ulaşacağına, zafer elde edeceğine yorulur.

Rüyada ayak bileğinin alçıya alınması masabaşı bir işe girileceğine, verimin her geçen gün artacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.