Rüyada ayağına bot giymek

Rüyada ayağına bot giymek sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına, sıkıntıdan sonra ferahlamaya ve kurtuluşa, çok büyük bir huzur ve mutluluk duyacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, zor günler geçirileceğine, manevi olarak bir rahatsızlık yaşanacağına, yaptığı işler sayesinde kazanç elde edeceğine, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına, işinde uzmanlaşacağına, bu sayede makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine, böylece kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı büyük adımlar atacağına inanılır.

Rüyada ayağına bot giymek gördüyseniz:

  • Doğru dürüst bilgi sahibi olmamanız durumunda sizden fayda sağlamaya çalışan kişiler söz konusu olabilir.

Rüyada ayağına bot giymek eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, güzel haberler alınacağına delalet eder.

Rüyada ayağına yosun çalışılan firmanın atağa geçeceğine, rüya sahibinin eskisine göre çok daha akılcı ve mantıklı davranarak, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine rivayet eder.

Rüyada ölü ayağına dokunmak bolluğun ve bereketin artacağına, düşman olduklarının anlaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayağına su gelmesi böylelikle yüzünün güleceğine, adının ve şanının yürüyeceğine işarettir.

Rüyada ayağına taş gelmesi sıkıntılarını çözmek için adım atacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, zararsız görünen bir olayın birçok problem doğuracağına tabir olunur.

Rüyada ayağına toz bulaşması deyim yerindeyse çevresinden yükselecek çatlak seslere taviz vermeyeceğine, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşayarak nerede hata yapıldığının düşünüleceğine yorulur.

Rüyada ayağına bal dökülmesi gelir kaybedeceğine, maddi olarak çok zor günler geçirileceğine yorulur.

Rüyada ayağına saç dolaşması uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments