Rüyada ayağına su gelmesi

Rüyada ayağına su gelmesi büyük çalışmalar gerçekleştirerek hiç olmadığı kadar başarılı olacağı bazı işlere gireceğine, maddi ve manevi olarak zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçireceğine, işlerinin büyük bir sıkıntıya gireceğine, sevdiği kişilerle arasının çok küçük bir sebepten ötürü bozulacağına, hileye, fesada bulaşacağına, herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına, eline geçecek fırsatların kıymetini bilemeyerek onları boşa harcayacağına, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, işlerini yoluna koymak için yeni bir çevreye gireceğine rivayet eder.

Rüyada ayağına su gelmesi gördüyseniz:

  • Zaten çalışma isteksizliği gelecek.

Rüyada ayağına su gelmesi devam eden ilişkinin giderek daha da yıpratıcı olacağına, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine tabir olunur.

Rüyada ayağına bal dökülmesi sıkıntılarının ve sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntı yaratan ve zor durumlara düşmeye sebep olan insanların uzaklaştırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayağına çiş sıçraması atılan her adımda daha zor günlere yüründüğüne ve bu şekilde devam eden sorunların yakında rüya sahibinin atacağı akıllıca ve doğru adımlar sayesinde normale döneceğine, yaşayacağı felaketlerden burnu dahi kanamdan kurtulmayı başaracağına yorulur.

Rüyada ayağına toz bulaşması hayatının daha kolay hale geleceğine, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanılması ile kişinin önünün açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölü ayağına dokunmak fırsatların büyük kazançlar getirecek şekilde kullanılacağına, subay veya askeri personel olarak çalışmaya başlayacağına delalettir.

Rüyada ayağına saç dolaşması çok büyük dertler ile boğuşmak zorunda kalınacağına, mutluluktan bolca nasipleneceğine delalet eder.

Rüyada ayağına yosun isteklerini yerine getireceğine, çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ayağına taş gelmesi inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına, emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine, hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments