Rüyada ayağında çorapla yürümek

Rüyada ayağında çorapla yürümek atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine, kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına, sevinçli ve hayır getirecek bir haber alınacağına, ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, zenginlik ve güzellik içinde bir hayat geçireceğine, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, uzun bir süre yalnız kalmak isteyeceğine işarettir.

Rüyada ayağında çorapla yürümek gördüyseniz:

  • Sağlıkla ilgili harcamalar söz konusu olabilir.

Rüyada ayağında çorapla yürümek aile bireyleri arasında tartışmalara ve kavgalara sebep olacağına, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına ve kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, bu sayede de geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada çorapla uyumak maddi sıkıntısı olmayacağına, çok büyük ve çok sıkıntı verici olayların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada çorapla gezmek eş, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, gelecekte de darlık çekilmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada çorapla koşmak işinden geri kalacağına, geçim derdini bırakıp, canının derdine düşeceğine, hayatının ve işlerinin alt üst olacağına delalet eder.

Rüyada çorapla yürüdüğünü görmek planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine, şanssızlık ve kısmetsizlik yaşayacağına, üzüleceğine rivayet eder.

Rüyada çorapla denize girmek aile içinde bazı gerginlikler olacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına inanılır.

Rüyada karda corapla yürümek her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine, iş için bugüne kadar yaptığı her türlü harcamanın boşa gideceğine, elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına alamet eder.

Rüyada çorapla suya basmak bununla birlikte işlerin boş verileceğine, elinin darlık içinde kalacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.