Rüyada ayagını arı sokması

Rüyada ayagını arı sokması büyük başarılar kazanacağı ve kendisini çok rahat ve mutlu hissedeceği bir döneme gireceğine, yakın zamanda istenmeyen bazı tartışmaların yaşayacağına, el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, şansının yaver gideceğine, başarılarının artacağına, sıkıntılarının biteceğine, iş hayatında sözü geçen biri olacağına, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, evine ve evliliğine karanlık bulutlar çökeceğine, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine alamet etmektedir.

Rüyada ayagını arı sokması gördüyseniz:

  • Belli tavsiyelerde ya da önerilerde bulunurken dikkat etmenizde fayda var.

Rüyada ayağını hissetmemek kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, büyük fırsatların kapısını açacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayağını uzatmak çok büyük bir özgüven sahibi olacağına, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine alamet etmektedir.

Rüyada ayağını ısıtmak borçların ödeneceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayağını kaybetmek hayatının bir anda renkleneceğine, yardıma muhtaç insanlara her zaman yardım edeceğine yorulur.

Rüyada ayağını burkmak kariyerinde parlak günlerin kendisini beklediğine, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, beklenmedik bir sebep yüzünden akrabalarla tartışma yaşanacağı işaret eder.

Rüyada ayagını arı sokması maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, maddi durumun yakında karşılaşılacak kötü bir sürpriz yüzünden çok bozulacağına, sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayagını yıkamak birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına, zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayağını kırmak emeklerin boş yere harcanacağına, iyi evlilikler yaparak, evlatlarının hayrını göreceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.