Rüyada badminton görmek

Rüyada badminton görmek kötü günleri arkasında bırakacağına, ancak daha sonra yakınlarından birinin vereceği destekle toparlanacağına, karşısına dikenli ve çakıllı yolların çıkacağına, yaşamının bir inişli bir de çıkışlı hale geleceğine, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına, gelecek ile ilgili kurulan tüm planların gerçekleşeceğine ve hayırlı bir kısmete, rüya sahibi evliyse, evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, ağız tadının da hep yerinde kalacağına, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada badminton gördüyseniz:

  • Meslek hayatınız olumsuz yönde etkilenecek çünkü kendinizi tutamıyorsunuz.

Rüyada badminton görmek kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına bazı uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağına, hayallerini sürekli erteleyeceğine, bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine delalet eder.

Rüyada badminton oynamak bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına alamet eder.

Rüyada badminton raketi görmek borçlanıp, hasta olacağına, hiç beklenmeyen bazı sıkıntıların başgöstereceğine, yapılan onca şeye rağmen işlerin duracağına yorulmaktadır.

Rüyada badminton çok büyük başarılar kazanacağına, çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, yetki ve söz sahibi olacağına, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments