Rüyada başka birinin ayağını ısırmak

Rüyada başka birinin ayağını ısırmak emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, her yaptığının arkasında destek veren ailesine karşı da iyi bir evlat olarak karşılık vereceğine, vefasızlık ve nankörlük göreceğine bu nedenle üzülüp hastalanacağına, büyük bir maddi kayba uğranacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine, ailesinde de büyük sorunlar söz konusu olmayacağı için huzurunun yerinde olacağına, zor bir hayat sürmeye başlayacağına, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada başka birinin ayağını ısırmak gördüyseniz:

  • Yolculuk esnasında ufak tefek aksilikler yaşanabilir.

Rüyada başka birinin ayağını ısırmak çevresindekilere her zaman büyük yardımlarda bulunacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada başka birinin ayağını yıkamak şansının kendisinden yana olacağına ve kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada başka birinin ayağını görmek patron koltuğunda oturacağına, çok büyük ve sorunlu olaylar yüzünden çok yıpranacağına inanılır.

Rüyada birinin ayağını koklaması yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine, aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine ve hayırlı haberler alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölü birinin ayağını görmek çok kazançlı yeni projeler ortaya koyacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin ayağını yemek mutlu olacağına, hafifleyeceğine, yetenekler ve beceriler sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin ayağını ısıtmak yaşadığı sorunları kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, iyi bir zanaatkar olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin ayağını yakmak pis ve kargaşa içindeki bir yabancı ülkede bulunmak, işlere burnunu sokan insanlar olacağına, ancak sabırlı olunması ve doğru adımların atılması sayesinde bu sorunun tersine çevrileceğine yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments