Rüyada başkasının dükkanının yıkıldığını görmek

Rüyada başkasının dükkanının yıkıldığını görmek yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine, borçların kapanacağına, kurulmuş bir ortaklığın  bozulması ile parasal olarak dara düşüleceğine, elinize para geçeceğine, anlayışlı bir kişi ile tanışacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısı çekeceğine, yardıma muhtaç olan kişilere yardım etmek için çaba göstereceğine ve zorlukları yenmeleri için destek olacağına, işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, eşlerin ayrılacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasının dükkanının yıkıldığını gördüyseniz:

  • Yıl bitmeden gereken değişiklikleri yapmanız gerekebilir.

Rüyada başkasının dükkanının yıkıldığını görmek aile bireylerinin çok üzüleceğine, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada dükkanının yıkıldığını görmek bundan büyük kazanımlar elde edeceğine, kara bulutların ve melanetin dağılacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının dükkanının soyulduğunu görmek kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, yakın bir kişinin yakalanacağı bir hastalık yüzünden üzüntü duyulacağına inanılır.

Rüyada başkasının dükkanının yandığını görmek sevdiği kişiler ile gireceği bir ortaklık ile hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok rahat bir şekilde kavuşacağına, kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine işarettir.

Rüyada başkasının balkonunun yıkıldığını görmek lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine rivayet eder.

Rüyada başkasının duvarının yıkıldığını görmek çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, zarara uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının evinin duvarının yıkıldığını görmek iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına, isteklerini yerine getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada başkasının çatısının yıkıldığını görmek kişinin böylece rızkının genişleyeceğine, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına ve yaşanan üzüntülerin mutluluğa döneceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments