Rüyada başkasının balkonunun yıkıldığını görmek

Rüyada başkasının balkonunun yıkıldığını görmek kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine, rakiplerini ve düşmanlarını kendinden uzak tutacağına, yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, kararsız kalınması ile işlerin açmaza gireceğine ve paranın bir şekilde elden kaçırılacağına, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine, yaşanan son durumlardan ötürü çok zarar edileceğine, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına alamet eder.

Rüyada başkasının balkonunun yıkıldığını gördüyseniz:

  • Bir plan ya da projenizde garip bir karışıklık söz konusu olabilir.

Rüyada başkasının balkonunun yıkıldığını görmek parasal olarak hayli iyi bir duruma gelineceğine, sayılacağına delalettir.

Rüyada balkonunun yıkıldığını görmek çözümsüz sorunları olmayacağına, elinin bollaşacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir evin balkonunun yıkıldığını görmek bolluk ve bereket dolu günler yaşayacağına, karlı bir iş ortaklığı yapacağına işaret eder.

Rüyada komşunun balkonunun yıkıldığını görmek pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, elini attığı her işten alnının akıl ile çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada evinin balkonunun yıkıldığını görmek gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine, bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine yorulmaktadır.

Rüyada evin balkonunun yıkıldığını görmek yaşlı bir kimsenin böyle bir rüya görmesi ise eceli ile vefat edeceğine, hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının duvarının yıkıldığını görmek kalp kırıklığı olacağına, aile büyüklerinden birinin kaybedileceğine, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına delalettir.

Rüyada başkasının dükkanının yıkıldığını görmek insanlardan gördüğü sevgi ve saygının da hiç eksilmeyeceğine, sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Rüyamda 3 tane at saha kalkıyor ama amcaların evin balkonu göçüyor tuvaleti göçüyor

ZEYNEP

Ruyamda emekli oldugum eski belediye binasindaymisim. Ben o binadan emekli oldum
15 yildir yeni binadalar. Orda genis bir balkonu vardi. Ama kimse iraya cikmazdi. Iki katliydi. Kimse cikmazdi. Ben onun duvarinin uzerinden yurudum. Biraz sonrasi o duvar asagi yikildi. Sonra belediye arkadaslarm var. Esyalarimizi ariyoruz. Ben topluyorum.yikilan yerin yaninda yesil bir agac dali gibi var uzun yarm metre falan. Onu da alicam ekicem dedim
Aldim. Bask. hanimi da var. bel.mimari.ona sarilip yuruyoru