Rüyada başkasının balkonunun yıkıldığını görmek

Rüyada başkasının balkonunun yıkıldığını görmek kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine, rakiplerini ve düşmanlarını kendinden uzak tutacağına, yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, kararsız kalınması ile işlerin açmaza gireceğine ve paranın bir şekilde elden kaçırılacağına, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine, yaşanan son durumlardan ötürü çok zarar edileceğine, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına alamet eder.

Rüyada başkasının balkonunun yıkıldığını gördüyseniz:

  • Bir plan ya da projenizde garip bir karışıklık söz konusu olabilir.

Rüyada başkasının balkonunun yıkıldığını görmek parasal olarak hayli iyi bir duruma gelineceğine, sayılacağına delalettir.

Rüyada balkonunun yıkıldığını görmek çözümsüz sorunları olmayacağına, elinin bollaşacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir evin balkonunun yıkıldığını görmek bolluk ve bereket dolu günler yaşayacağına, karlı bir iş ortaklığı yapacağına işaret eder.

Rüyada komşunun balkonunun yıkıldığını görmek pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, elini attığı her işten alnının akıl ile çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada evinin balkonunun yıkıldığını görmek gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine, bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine yorulmaktadır.

Rüyada evin balkonunun yıkıldığını görmek yaşlı bir kimsenin böyle bir rüya görmesi ise eceli ile vefat edeceğine, hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının duvarının yıkıldığını görmek kalp kırıklığı olacağına, aile büyüklerinden birinin kaybedileceğine, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına delalettir.

Rüyada başkasının dükkanının yıkıldığını görmek insanlardan gördüğü sevgi ve saygının da hiç eksilmeyeceğine, sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Bir yorum “Rüyada başkasının balkonunun yıkıldığını görmek

  1. Rüyamda 3 tane at saha kalkıyor ama amcaların evin balkonu göçüyor tuvaleti göçüyor

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.