Rüyada başkasının göğsünden bıçaklandığını görmek

Rüyada başkasının göğsünden bıçaklandığını görmek kısa süre içinde büyük kazanç sahibi olunacağına, ilaç kullanmak ve sık sık hastaneye gitmek zorunda olacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, yaptığı işlerden, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, ondan mümkün mertebe en doğru şekilde faydalanacağına, o masumların bedduasını alacağına, bir sebeple sorun yaşayacağına, hastalıklarının azalacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasının göğsünden bıçaklandığını gördüyseniz:

  • Bazı değişiklikler yapılması gerekiyorsa diğerlerinin değil, sizin istediğiniz değişiklikler olmasına gayret edin.

Rüyada başkasının göğsünden bıçaklandığını görmek tüm hayatının durma noktasına geleceğine, çok hayırlı işlere gireceğine bu sayede büyük miktarda para kazanacağına işarettir.

Rüyada sağ göğsünden bıçaklandığını görmek rakiplerini yeneceğine, gelirini artırdığı için sevdiklerini de mutlu etme şansı bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada sol göğsünden bıçaklandığını görmek bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine, bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına ve gerek yakın arkadaşların ve gerek akrabaların karşı çıkacağı bir işin içine girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada başkasının kalbinden bıçaklandığını görmek her isteklerinin yerine geleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir başkasının sırtından bıçaklandığını görmek insanlar tarafından sevilen ve cana yakın bir arkadaşın istenmeyen bir duruma düşeceğine, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına alamet eder.

Rüyada birinin göğsünden bıçaklandığını görmek maddi açıdan büyük bir kayba uğranacağına, sevilen şeylerin teker teker yitirileceğine, isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine alamet eder.

Rüyada bir başkasının göğsünden süt aktığını görmek bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, ortaklı işlere girileceğine, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasının göğsünden süt geldiğini görmek çok daha mutlu olunacağına, yapılan ek işler sayesinde kısa sürede borçlardan kurtulacak olan rüya sahibinin geleceğini düşünerek yatırımlar yapacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments