Rüyada başkasının tarağıyla saçını taramak

Rüyada başkasının tarağıyla saçını taramak bilmediği duyguları tadacağına, daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine, evin kasasına giren gelirin artacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına, rızkın ve kazancın artacağına, askerlik ya da iş yolculuğu yüzünden hasret çekeceğine, verilecek olan kararları tek başına vermediğine ve daha iyi bir hale geleceğine, işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, rüyayı gören kişiyi çok zor durumlara düşürecek olaylardan kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının tarağıyla saçını taramak gördüyseniz:

  • Size karlı bir iş teklif edebilirler.

Rüyada başkasının tarağıyla saçını taramak arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine, ailesini de aynı ölçüde mutlu edip, gururlandıracak işler yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının tarağıyla saç taramak dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına, birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına işarettir.

Rüyada başkasının saçını yaptırmak akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına, bir sebeple hem çok şaşıracağına delalet eder.

Rüyada başkasının saçını yakmak her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine, büyük adımlar atacağına, doğru, akıllı, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasının saçını ak görmek bir sebeple çok sıkıntılı ve üzüntülü dönemler geçireceğine, sağlıklı bir bedene sahip olmak için spora başlanacağına işarettir.

Rüyada başkasının saçını boyaması kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, işlerinin bazı kişiler tarafından engellenmeye çalışılacağına işarettir.

Rüyada bir başkasının saçını taramak insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına, sırrın kimselere söylenmeyeceğine alamet eder.

Rüyada saçını başkasının taraması hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine, el atılan işlerden başarı ve büyük bir şöhretle çıkılacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments