Rüyada başkasının yüzünün kızardığını görmek

Rüyada başkasının yüzünün kızardığını görmek dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına, sıkıntılarının biteceğine, kazancının artacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, bu iş sayesinde insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına, sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına fakat daha sonra aile büyüklerinin araya girmesi ile dertlerin biteceğine, maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine, fırsatların istenmeden harcanacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine yorulur.

Rüyada başkasının yüzünün kızardığını gördüyseniz:

  • Yanıltıcı kişilerle söz konusu olabilir.

Rüyada başkasının yüzünün kızardığını görmek işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine, zarar edilen bir işte hayırlı adımlar atılması sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi yüzünün kızardığını görmek birçok hayalkırıklığı yaşayacağına, yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına ve gereksiz yere üzüleceğine, çok uzun sürmeyecek sıkıntılı bir dönem atlatacağınıza işarettir.

Rüyada yüzünün güneşten kızardığını görmek üzüntü duyduğu konularda çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, kişinin başarılarının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada başka birinin yüzünün kızardığını görmek kendisini bir dedikodu malzemesi olarak bulacağına, bir sebeple çok üzülüp büyük sıkıntılar çekeceğine işaret eder.

Rüyada birinin yüzünün kızardığını görmek yüreğinin sıkılacağına ve mutsuzluğunun tüm hayatını etkileyeceğine, kafasını kurcalayan sorunların biteceğine alamet eder.

Rüyada bir insanın yüzünün kızardığını görmek yüzünün de yerlere düşeceğine, daha güleryüzlü ve sevecen bir insan olacağına yorulur.

Rüyada eşinin yüzünün kızardığını görmek istenmediğiniz bir yere gitmeye, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir kadının yüzünün kızardığını görmek sıkıntıların ve sorunların biteceğine, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments