Rüyada bebek necaseti görmek

Rüyada bebek necaseti görmek yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, çok üst mevkilere yükseleceğine ve hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına, düzeltmeye çalıştıkça daha da bozulacağına ancak ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine, buna karşılık ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, müjdeli haberle geleceğine, borçların ödeneceğine, sevdiği kişiden de ayrılacağına tabir olunur.

Rüyada bebek necaseti gördüyseniz:

  • Kulaktan dolma ya da gerçekliği net olmayan bilgilere göre hareket etmemelisiniz.

Rüyada bebek necaseti görmek eğleneceğine ve kahkahalara boğulacağına, imkânlarının da genişleyeceğine işarettir.

Rüyada hayvan necaseti görmek sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere çok kısa sürede kavuşacağına, ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada necaseti yıkamak üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine işaret eder.

Rüyada insan necaseti görmek itibar kazanacağına, zenginlik elde edeceğine, eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada bebek arabasından bebek düşmesi kazancını çoğaltacağına, bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine, büyük tartışmalar yaşayacağına yorulur.

Rüyada bebek erkek bebek görmek yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine, akrabaların ve arkadaşların çok sevineceği bir işe girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada bebek arabasından bebek düşürmek maddi ve manevi olarak güçleneceğine, keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına delalettir.

Rüyada bebek arabasında bebek görmek haksız ve güvensiz kişiler ile muhatap olunması gerekeceğine, uzun süre büyük üzüntüler duyulacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments