Rüyada beyaz balkabağı görmek

Rüyada beyaz balkabağı görmek işlerinde kara geçeceğine, kendisini hiç olmadığı kadar kötü durumlara sürükleyip işlerini çok büyük sıkıntılara sokacağına, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine, iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine, ticaret hayatın da sağlam bir yeri olacağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye alacağı büyük bir destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde ulaşacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz balkabağı gördüyseniz:

  • Potansiyelinizin farkına varabilir, yeni başlangıçlar yapma amacıyla gerekli kişilerle bağlantıya geçebilirsiniz.

Rüyada beyaz balkabağı görmek maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, rahat bir hayata başlayacağına alamet eder.

Rüyada balkabağı sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, kendisini çok büyük sorunlar ile boğuşurken bulacağına inanılır.

Rüyada çiğ balkabağı görmek işlerin ve düzenin bozulacağına, zengin olmasa da, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada balkabağı ekmek hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, bir sebeple gerek iş hayatında gerekse de aile hayatında çok zor zamanlar geçirileceğine delalettir.

Rüyada balkabağı kesmek ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, türlü sürprizler ve şakalar hazırlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada balkabağı pişirmek daha sonra da bu durumdan kurtulmak için uzun süre çaba göstereceğine, işlerin günden güne daha da artacağına,  hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada balkabağı tarlası görmek sağlıklı iken hastalıklar geleceğine ve hastayken hastalığın ilerleyeceğine ve çok büyük sorunların yaşanacağına, zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına ve fakirleşeceğine yorulur.

Rüyada balkabağı yediğini görmek yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonara da olacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments