Rüyada beyaz tavuk eti görmek

Rüyada beyaz tavuk eti görmek hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, zor bir döneme gireceğine, sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, bolluk ve bereket içinde olacağına, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok zor günler geçireceğine, daha yeni ve işlerinde çok iyi yerlere gelmiş insanlar ile tanışacağına, sorunlarını ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına ve daha büyük kazançlar elde edeceğine, aile hayatında yaşanan mutluluğun yıllar boyunca devam edeceğine işaret eder.

Rüyada beyaz tavuk eti gördüyseniz:

  • Aya biraz stresli başlayabilir veya sıkıntılı ortamlara girebilirsiniz.

Rüyada beyaz tavuk beyaz yumurta görmek devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, hayırlı bir işe iştirak edileceğine, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine alamet eder.

Rüyada iki beyaz tavuk görmek uzun yıllardan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada beyaz tavuk kucaklamak dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine, işinden uzaklaşacağına ve ekonomik rahatlığını kaybedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz tavuk ısırması kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine ve çok sevineceği bir olayla karşılaşacağına, sorunların ve sıkıntıların baş göstereceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz tavuk pişirmek kişilerle arasının fena şekilde açılacağına, musibetlerle karşılaşmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz tavuk çalmak kendi hataları ile yüzleşeceğine, büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz tavuk görmek ancak bu kötülüğü yakınlarının desteği sayesinde kolaylıkla atlatacağına, sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz tavuk beslemek iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, birçok hayalkırıklığı yaşayacağına, yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına ve gereksiz yere üzüleceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.