Rüyada beyaz tavuk yemek

Rüyada beyaz tavuk yemek her geçen gün kendisini yetiştireceğine, gelişeceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, yerinde saymayacağına, hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, işinde verimsiz olacağına, özel hayatında sessizleşeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, sevdiğinizin, güzel sözlerle sizi hoş tutacağına, kardeşiyle arasındaki sıkı muhabbetin bozulacağına inanılır.

Rüyada beyaz tavuk yemek gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkilerinizde çok rahat olmamakla birlikte kendi normallerinizdesiniz.

Rüyada beyaz tavuk beyaz yumurta görmek rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, zorlukların, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, rüya sahibinin kendisine olan güveninin artacağına, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine işaret eder.

Rüyada iki beyaz tavuk görmek kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına, güçten düşeceğine, yorulacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz tavuk yemek sorunlu zamanlar geçireceğine, yeni bir makama sahip olunacağına yorulur.

Rüyada beyaz tavuk pişirmek daha oturaklı, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine delalettir.

Rüyada beyaz tavuk beslemek allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine, ağzı tadının, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz tavuk eti görmek uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına,   yapılan hataların telafi edileceğine işarettir.

Rüyada beyaz tavuk görmek atılan adımlar yüzünden büyük zarara uğranacağına, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz tavuk ısırması sıkıntılı ve zor günler geçireceğine, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.