Rüyada beyaz toz boya görmek

Rüyada beyaz toz boya görmek çok başarılı bir kişi iken zor günler geçireceğine, içinde bulunduğu parasal duruma karşı bu kişiden çok büyük destek göreceğine, can sıkıntısı yaratan ve sorun çıkartan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, yakın bir arkadaşa iş imkanı sağlanacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, malından ve parasından kaybedeceğine böylece yokluğa düşeceğine, kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine, zor ve sıkıntılı günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz toz boya gördüyseniz:

  • Bazı olayların geçerli veya anlaşılabilir nedenleri olabileceğini unutmamalı, sabırlı olmalısınız.

Rüyada beyaz boya bulaşması atılacak adımların çok etkili bir makam sağlayacağına, sorunlarının artacağına yorulur.

Rüyada beyaz boya görmek kısmetlerinin zengin, asil kimselerden çıkacağına, mubah olmayan yollara sapacağına alamet etmektedir.

Rüyada beyaz kireç boya elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, kendisine akıl hocalığı yapan bir kişiyi kaybedeceğine, devletle ve mahkemelerle başının derde gireceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz toz boya görmek onlardan yana hayır ve itibar göreceğine, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına inanılır.

Rüyada beyaz boya sıçraması verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına, güzel giden bir ilişkinin bozulacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada evi beyaz boya yapmak kısmetlerinin çok olmamasına rağmen, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz boya yaptırmak kazanç getirecek büyük işlere girecek olan rüya sahibinin, sevdiği kişileri de yanına alacağına, kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz boya karıştırmak dertlerinin günden güne artacağına, eline geçen bazı fırsatları çok kısa bir zaman içinde kullanamadığı için yakın bir zamanda elinden kaçıracağına ve bu yüzden karşılaştığı bazı kötü olaylar ile zor durumlara düşeceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments