Rüyada bi şehirde kaybolmak

Rüyada bi şehirde kaybolmak işinden geri kalacağına, bu durumun tüm düzenini, planlarını, işlerini ve hayatını alt üst edeceğine, aklını kullanarak ve yakın tanıdıklarına danışarak içinde bulunduğu sorunlu durumdan en zararsız şekilde sıyrılacağına, zor bir hayat sürmeye başlayacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine, kısmetlerin günden güne artacağına, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine, neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, tatlı yorgunluklar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada bi şehirde kaybolmak gördüyseniz:

  • Bir zamanlar yerine getirilmesi kolay gibi görünen vaatlerin zorluğu veya mantıksızlığı ortaya çıkabilir.

Rüyada bi şehirde kaybolmak mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına delalet eder.

Rüyada bir şehirde dolaşmak elinin bollaşacağına, mallarının ve kazancının çoğalacağına, böylece hayatının da düzene gireceğine, huzurunu ve ağız tadını yitireceğine rivayet eder.

Rüyada şehirde kaybolmak üzüntülerin yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, kurulan hayallerin yıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir şehirde olduğunu görmek maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, rüya sahibinin eskisine göre çok daha akılcı ve mantıklı davranarak, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine delalettir.

Rüyada uzak bir şehirde olmak günahlarından tövbe etmeye, iş beğenmeyen veya gözü yüksekte olan kimselerin hayal kırıklıklarının çoğalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başka şehirde işe girmek çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına delalettir.

Rüyada başka bir şehirde bulunmak sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, işlerin rayından çıkacağına, yaşadığı sorunları ve zorlukları aşacağına delalet etmektedir.

Rüyada başka şehirde ev kiralamak sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat  bir nefes alınacağına, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.