Rüyada bir avuç sarımsak görmek

Rüyada bir avuç sarımsak görmek iş hayatında zarar edileceğine, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, belki ölümler görüleceğine, yaşamının tadını çıkaracağına, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine, evliliğinde hanedeki rızkının bol olacağına, huzurlu aile ortamının yaşananlardan dolayı bozulacağına, heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, uzun yıllardan beri hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, üzüntülerin sona ereceğine, uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir avuç sarımsak gördüyseniz:

  • Çevrenizde bazı sahte arkadaşlar bulunabilir.

Rüyada bir avuç sarımsak görmek zaman içinde daha güzel günler göreceğine, mutsuzluğunu iş hayatına da yansıtacağına işaret etmektedir.

Rüyada avuç içinde sarımsak görmek her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, borçların hafifleyeceğine, kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada avuç avuç buğday toplamak kuracağı hayırlı ve doğru bir ortaklık ile işlerinin ve kazancının artmasını sağlayacağına, sevdiği tarafından hayal kırıklığı yaşanacağına işaret eder.

Rüyada avuç avuç balık tutmak yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına, ailesini ve kendisini korumak için her zamankinden daha dikkatli olacağına işaret etmektedir.

Rüyada avuç avuç ilaç içmek girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına, sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine alamet eder.

Rüyada avuç avuç altın toplamak insanlar tarafından örnek bir kişi olarak gösterildiğine ve başı ne zaman sıkışırsa allah’ın izni ilke sıkıntılarından kurtulacağına, dertlerin dermanının bulunacağına işaret eder.

Rüyada avuç avuç çikolata yemek sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, günahtan arınmış bir yaşama sahip olup, allah katında makbul işlerle uğraşılacağına tabir olunur.

Rüyada avuç avuç para görmek ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine, gönlündeki gibi sevileceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments