Rüyada bir buket papatya almak

Rüyada bir buket papatya almak inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına, mutlu ve huzurlu biri olacağına, rahat bir hayata adım atılacağına,dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, hafifleyeceğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, sağlık sorunları ile ilgili bir haber alınacağına, canının sıkılacağına ve insanlara karşı utanç içinde olup kendini kötü hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada bir buket papatya almak gördüyseniz:

  • Olayları yüzeysel algılamamanızda fayda var.

Rüyada bir buket papatya almak öz güveninin yerine geleceğine, yanlış yapan arkadaşlarını uyararak yardımcı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir buket papatya görmek güçleneceğine ve dışarıdan düşmanlarına karşı adeta zırhla kuşanmış gibi olacağına, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada buket papatya görmek kinin, nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına, birçok hayalkırıklığı yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir buket beyaz papatya görmek yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine bu sayede gelirinin de önemli oranda çoğalacağına, zahmetli bir işin içinden başarıyla çıkılacağına yorulur.

Rüyada buket buket çiçek görmek çok daha büyük ve daha dikkat çekici şeyler yapmak için sermaye elde etmesini sağlayacağına, elindeki zenginliğin her geçen gün daha da eriyeceğine, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine ve sıkıntılarının sürekli artacağına yorulur.

Rüyada buket buket gül görmek sıkıntılarından kurtulacağına ve büyük bir ferahlama yaşayıp huzura ereceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine alamet eder.

Rüyada buket gül doyasıya hasret gidereceğine, bol muhabbette olacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine, para sıkıntısının olmayacağına inanılır.

Rüyada buket tutmak sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına, maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.