Rüyada bir büyüğünün para vermesi

Rüyada bir büyüğünün para vermesi iyi bir aile reisi ve baba olacağına, sıkıntıya ve zahmete düşeceğine bunun için de bir kurtuluş ya da çıkış yolu aramak zorunda kalacağına, kişinin eski aşkına geri döneceğine, bekar kişiler için yıldırım nikahının söz konusu olacağına, daha sonra çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, yazgısının güzelleşeceğine, işleri ile ilgili de büyük sorunlar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada bir büyüğünün para vermesi gördüyseniz:

  • Bazı konularda kararlar almadan önce olan biteni iyice öğrenmenizde fayda var.

Rüyada bir büyüğünün para vermesi eşi ile problemler yaşayacağına, manevi olarak bir rahatsızlık yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada devlet büyüğünün para vermesi büyük başarılar kazanacağına, çok büyük atılımlar yapacağına rivayet eder.

Rüyada devlet büyüğünün ağlaması eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine rivayet eder.

Rüyada devlet büyüğünün cenazesi psikolojinizi düzeltecek gelişmelere, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına tabir olunur.

Rüyada devlet büyüğünün yardım etmesi sevdiğine kavuşacağına, maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine işarettir.

Rüyada devlet büyüğünün hediye vermesi allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına delalettir.

Rüyada devlet büyüğünün öldürüldüğünü görmek zor durumlarda kalacağına, büyük tartışmalara gireceğine işarettir.

Rüyada devlet büyüğünün tutuklandığını görmek uykusuz geceler yaşayacağına ve işlerinde bir türlü doğru kararları veremeyeceğine, başarılarının kalıcı olacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments