Rüyada bir erkeğin seni ısırması

Rüyada bir erkeğin seni ısırması hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, çok zor günler geçirileceğine, deneyim kazanacağına, yeni bir sosyal hayata adım atılacağına, hayırlı kararlar alacağına, büyük adımlar atacağına, sevdiklerinin hep yanında olacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada bir erkeğin seni ısırması gördüyseniz:

  • Duygusal hayatınızda yaşadığınız hareketlilik size bazı kalpleri fethetmek için cesaret toplamanıza yardımcı olabilir.

Rüyada erkeğin seni kovalaması işlerini çok iyi bir şekilde tamama erdirdiği için insanların saygısını ve sevgisini kazanacağına, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, anne baba duası alınacağına alamet eder.

Rüyada bi erkeğin seni koruması uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, itibarın sarsılacağına yorulur.

Rüyada bir erkeğin seni beğenmesi çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve işlerini toparlamak için sürekli çaba göstereceğine inanılır.

Rüyada erkeğin seni beğenmesi karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada bir erkeğin seni ellemesi haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, kavgalı durumların nihayete ereceğine ve düşmanlarla sulh ortamı yaratılacağına inanılır.

Rüyada bir erkeğin seni yıkaması sakin ve dingin günlerin yaşanacağına, yaşayacağı güzel günlerin de çoğalacağına alamet eder.

Rüyada bir erkeğin seni araması allah’ın lütuflarını bulacağına, kötü bir duruma düşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin seni ısırması kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments