Rüyada bir erkeğin seni araması

Rüyada bir erkeğin seni araması girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine, çok büyük kazanç elde edeceğine, sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına, kişinin istediği şeylerin biraz zorluklarla olacağına, refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine, daha güzelleşeceğine yakışıklı olacağına, ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına ve işe ve iş sahibine zarar verecek hale geleceğine delalet eder.

Rüyada bir erkeğin seni araması gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızı veya finansal durumunuzu ilgilendiren konuların dikkatle ele alınması gerekiyor.

Rüyada bir erkeğin seni dövmesi koyu sohbetler edeceğine, moral bulacağına, kendini çok iyi hissedeceğine alamet eder.

Rüyada bir erkeğin seni sahiplenmesi hile ile mal elde etmeye, aile içinde huzurlu ve sakin bir ortamın olacağına işaret eder.

Rüyada bir erkeğin seni ellemesi tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına fakat emeline ulaşamayacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına delalettir.

Rüyada erkeğin seni beğenmesi eğer rüya sahibi kendisini ve işini bir an önce toparlamazsa kısa zaman içinde iflas edeceğine, kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine ve çok mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin seni beğenmesi kafasındaki kuşkuların ve güvensizliğin artacağına, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına ve hayır getirecek bir kişinin haneye geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada bi erkeğin seni öpmesi her istediği bilgiye ve eğitime erişeceğine, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine inanılır.

Rüyada bi erkeğin seni koruması ilerleyeceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, işinin en iyisi olacağına, insanlar arasında hak ve adaleti gözetmeye yorulur.

Rüyada bir erkeğin seni kovalaması rüyayı gören kişinin, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına ve çok sıkıntılı ve sorunlu bir dönem geçireceğine, dertlerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments