Rüyada bir erkeğin seni beğenmesi

Rüyada bir erkeğin seni beğenmesi sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine, gönül işlerinden yana hayır bulacağına, bazı meselelere aşırı şüpheci yaklaşacağına, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, aile hayatında yaşanan mutluluğun yıllar boyunca devam edeceğine, kazancın her daim artacağına, kendisini ve başarılarını kıskanan insanlarla tartışma yaşayacağına, aşının da çoğalacağına, hazırlıksız girilen bir projede uyum sağlama döneminin aşılmasının ardından çok iyi işlere imza atılacağına delalettir.

Rüyada bir erkeğin seni beğenmesi gördüyseniz:

  • Çevrenize karşı uyumsuz davranışlarınız olabilir.

Rüyada bir erkeğin seni ısırması kişinin her daim iyi anılacağına, yapılan ortaklıkların bozulacağına yorulur.

Rüyada bi erkeğin seni öpmesi sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına, evlilik hayatı boyunca mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada erkeğin seni beğenmesi yeni mallara kavuşacağına, problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına alamet eder.

Rüyada bi erkeğin seni koruması gittiği yerde de aradığı huzuru bulacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin seni sahiplenmesi masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına, herkesin yardımına koşan rüya sahibinin başı sıkıştığında çevresinde pek çok insan göreceği için mutluluk duyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin seni ellemesi çok güzel günler göreceğine, el emeği ile kazanılan para sayesinde kişinin ihtiyaçlarını gidereceğine tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin seni dövmesi deniz kirli ise bu durumda da kayıplar yaşanacağına, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine alamet eder.

Rüyada bir erkeğin seni kovalaması sermayesinin harcandığına değeceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına, zorlukların baş göstereceğine, borçların artacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments