Rüyada bir erkekten beyaz çiçek almak

Rüyada bir erkekten beyaz çiçek almak bazı sıkıntılarından kurtulmasını sağlayacağına, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, işsiz ise işe gireceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, aldığı kararların ve attığı adımların çevresi tarafından destekleneceğine, düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza inanılır.

Rüyada bir erkekten beyaz çiçek almak gördüyseniz:

  • Karşınıza çıkan teklifleri veya fikirleri ciddiye almanızda fayda var.

Rüyada bir erkekten beyaz çiçek almak sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına, beklentilerinin gerçekleşeceğine, arzularının yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına inanılır.

Rüyada bir erkekten çiçek aldığını görmek kazancının artacağına, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdık bir erkekten çiçek almak işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine, yaşanacak tatsızlıklar yüzünden zor zamanlar geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada yabancı erkekten çiçek almak isteklerini ve arzularını kolayca elde edeceğine, ticaret dünyasında adının yayılacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir erkekten çiçek almak heveslerinin de azalacağına, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılacağına yorulur.

Rüyada erkekten çiçek almak bir sebeple dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine ve bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına, epey bir zarara uğrayacağına ve yaptığı işlerin tamama ermeyeceğine işaret eder.

Rüyada bi erkekten çiçek almak maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, endişe edilen konularda çok zor zamanlar geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir erkekten mor çiçek almak onu her zaman el üstünde tutacağı gibi, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına, kirli işlere bulaşacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments