Rüyada bir erkekten çiçek aldığını görmek

Rüyada bir erkekten çiçek aldığını görmek kaçırılan fırsatlar yüzünden uzun zamandan beri yapılmak istenen bir projenin askıya alınacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına, kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine, kazancı arttıracağına, omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine, kendisini mutsuz ve yetersiz hissetmeye başlayacağına, ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, haksızlığa sebep olan bir kişi ile konuşulacağına, arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir erkekten çiçek aldığını gördüyseniz:

  • Kararlarınıza diğerlerini dahil etmeniz durumunda engellerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada bir erkekten çiçek aldığını görmek hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, makam ve söz sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada bir erkekten anahtar aldığını görmek çok hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine yorulur.

Rüyada yabancı erkekten çiçek almak her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına, yeteneklerinin ve yapabileceklerinin farkına varacağına ve kendi içine yolculuk yaparak, kendisini keşfedeceğine, sorunları olan kişilere yardım eli uzatılacağına ve aile büyüklerine saygı gösterileceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir erkekten beyaz çiçek almak kendisine kötülük yapanları, düşmanlarını bile affedeceğine, yakın bir dostla ters düşüleceğine yorulur.

Rüyada tanıdık bir erkekten çiçek almak bencil insanlar yüzünden rüya sahibinin çok zor durumlar yaşayacağına, onlardan büyük hayır göreceğine rivayet eder.

Rüyada bir erkekten çiçek almak sıkışık geçen bir sezonun ardından biraz kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına, borçların kapanacağına, kötü hastalıkların iyileşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada erkekten çiçek almak üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüyada birinden cicek aldigini görmek umutlarının söneceğine, hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments