Rüyada bir evliya ile konuşmak

Rüyada bir evliya ile konuşmak kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına, kardeşleri birbirine düşürmek isteyen bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, üzüntüsünü ve acısını kalbine gömeceğine, uzun bir ömre sahip olunacağına, çıkılan yolda allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, dinine bağlı kalacağına, kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına işarettir.

Rüyada bir evliya ile konuşmak gördüyseniz:

  • Bazı konuları hafife almak özel yaşamınızda sıkıntı yaratabilir.

Rüyada bir evliya ile konuşmak iş hayatında bunca ilerlemeden sonra gönül işlerine kalbinin kapılarını açacağına, rüyayı gören kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine delalet etmektedir.

Rüyada evliya olmak elinde bulunan mal ve mülk sayesinde kendisine çok güzel bir gelecek oluşturacağına, tatlı ve güzel bir yoğurt görmesi ise alın terinin karşılığını alacağına inanılır.

Rüyada iki evliya görmek bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine, kendi hayatıyla ilgili kararları tek başına alamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada evliya çağırmak ihtiyaçlarını giderebileceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada evliya ile evlenmek eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına, şartlar ne olursa olsun asla yolundan ve hedeflerinden vazgeçmeyeceğine alamet eder.

Rüyada evliya ile oturmak yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine ve karlı işlerden büyük paylar alacağına tabir olunur.

Rüyada evliya zat görmek geleceğin kişiye çok büyük ve güzel sürprizler hazırlayacağına, müjdeli haberler alacağına, olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, rahat edeceğine tabir olunur.

Rüyada evliya ile konuşmak kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına ve çok daha rahat ve güzel günler geçireceğine, daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments