Rüyada bir kadının ekmek yaptığını görmek

Rüyada bir kadının ekmek yaptığını görmek hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına ve zor geçen bir dönemin sonuna geleceğine, sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına, heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine, moral bulacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, sıcak, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, elinin değdiğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir çöküş yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir kadının ekmek yaptığını gördüyseniz:

  • İyimser duygularınızı harekete geçirebilirseniz ilişkinizi koruyabilirsiniz.

Rüyada bir kadının ekmek yaptığını görmek gelir kaynaklarının yok olacağına, kesesinin her daim dolu kalacağına yorulur.

Rüyada bir kadının çiş yaptığını görmek şeref ve rütbeye, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir kadının altına yaptığını görmek rakiplerin kazanılacak başarılar sayesinde yenilgiye uğratılacağına, rüyayı gören kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir kadının zina yaptığını görmek işlerinin günden güne bozulacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine işarettir.

Rüyada bir kadının kötülük yaptığını görmek kapanan bütün kapıların açılacağına, elinin bollaşacağına, geçim sıkıntısının biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir kadının tuvaletini yaptığını görmek rakipsiz hale geleceğine, hayırlı ve kazançlı bir yola girileceğine, karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir kadının büyük abdestini yaptığını görmek sorunlu bir dönemin başlayacağına, dileklerinin ve dualarının gerçekleşmesi ile birlikte yüzünün güleceğine alamet eder.

Rüyada bir kadının bana büyü yaptığını görmek sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, ele geçen kazancın bu sayede çok artacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments