Rüyada bir kamyon dolusu kum görmek

Rüyada bir kamyon dolusu kum görmek sahip olduklarının kıymetini bilmeyişi nedeni ile elindekileri ve avucundakileri kaybedeceğine, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, işlerin yoluna gireceğine, insanlara her türlü yardımı yapacağına, kendini beğenmiş tavırlar nedeniyle iş yerinde kimse tarafından sevilmeyen kişinin bir süre sonra işinden atılması ya da ihtar almasıyla moralsiz bir hale geleceğine, verilen sözlerin yaşanack sorunlar yüzünden gerçekleştirilemeyeceğine, ortak olarak gireceği bir iş sayesinde aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, işitilecek kötü sözler ve hakaretler yüzünden kalp kırıklığı yaşanacağına, kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına işarettir.

Rüyada bir kamyon dolusu kum gördüyseniz:

  • Aniden orta çıkan çelişkili durumlarla uğraşmanız gerekebilir.

Rüyada kamyon dolusu mal görmek yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına işarettir.

Rüyada bir kamyon dolusu taş görmek evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine, sevindirici olaylar yaşayacağına işarettir.

Rüyada bir kamyon dolusu kum görmek maddi açıdan borçların ödeneceğine, kazanılan paranın artacağına, çocuk sahibi olunacağına işarettir.

Rüyada kamyon dolusu buğday görmek sorunların biteceğine, onun kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine, sarsılacağına inanılır.

Rüyada bir kamyon dolusu altın görmek her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmaya, ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kamyon dolusu asker görmek yapılan çalışmaların kıskanan kişiler tarafından baltalanmaya çalışılacağına, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, ferahlığa çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kamyon dolusu insan görmek elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine, işin zarar etmek üzere olduğuna ve yakın bir zaman içinde çok daha kötü olayların yaşanabileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kamyon dolusu soğan görmek gücünün, kudretinin yerine geleceğine, rahatsızlıkların son bulacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments