Rüyada bir sehrin adini duymak

Rüyada bir sehrin adini duymak sorunların ve tartışmaların sona ereceğine, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine ve refah içinde yaşayacağına, sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına, hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, hayatı boyunca eşi ile hoş muhabbette kalacağına, uzun yıllar boyunca hayal ettiği ve insanların sahip olmak istediği bir hayaline kavuşacağına, işindeki verimliliğinin düşeceğine, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine ve bu yönde davranacağına yorulur.

Rüyada bir sehrin adini duymak gördüyseniz:

  • Yaratıcılığınızı kullanmanız karşılaşacağınız engellerin üstesinden gelmenizi sağlayabilir.

Rüyada bir sehrin adini duymak dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, hasta olan kişi ile irtibata geçeceğine hatta yanına gidip kendisine her konuda destek olmaya çalışacağına rivayet eder.

Rüyada şehrin bombalanması aldığı sorumlulukları yerine getirmek için her zamankinden daha fazla çalışacağına, bir sebeple kanlı bıçaklı olacaklarına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına rivayet eder.

Rüyada bir şehrin yıkılması böylelikle ticaret hayatına ilk adımı atacağına, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına alamet eder.

Rüyada bulunduğun şehrin bombalanması yaşanan sıkıntının gün geçtikçe daha da büyüyeceğine, sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bi şehrin yandığını görmek onlarla ayrı düşeceğine, işlerinden olumlu geri dönüşler alacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir şehrin üzerinde uçmak işlerini büyütme imkânı elde edeceğine, iş konusunda büyük ve engin tecrübelere sahip bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına inanılır.

Rüyada şehrin su altında kalması çocuklarının hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, para sıkıntısı olmadan, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, aile bireylerinin bazı konularda yargısız infaz yaptığının düşünüleceğine rivayet eder.

Rüyada şehrin valisini görmek bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine ancak sevdiği kişilerin vereceği destek ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments