Rüyada bir şehrin yıkılması

Rüyada bir şehrin yıkılması rütbesinin yükseleceğine, kişinin fırtınalı günler yaşamaya başlayacağına, iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine, yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların da başarı ile sonuçlanacağına, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine, kızına daima sahip çıkacağına ve onu desteklemekten de hiç vazgeçmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir şehrin yıkılması gördüyseniz:

  • Yeni şeyler denemek veya keşfetmek isteyebilirsiniz.

Rüyada şehrin bombalanması sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir şehrin yıkılması hayır getirecek bir konuda çalışacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bulunduğun şehrin bombalanması kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına işarettir.

Rüyada bir sehrin adini duymak neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına, ümitlerinin son bulacağına inanılır.

Rüyada şehrin valisini görmek hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine alamet eder.

Rüyada şehrin su altında kalması meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına alamet eder.

Rüyada bi şehrin yandığını görmek kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına, çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada bir şehrin üzerinde uçmak çok daha kötü durumlara düşüleceğine, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, bir lokma ekmek bulmakta dahi zorlanacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments