Rüyada bir tanıdığının arabasına binmek

Rüyada bir tanıdığının arabasına binmek bir sebeple uzun bir süre boyunca kendisini toparlayamayacağına, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, onu dinleyeceğine, kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, daha rahat şekilde tüketim yapacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine, fakirleşeceğine, bir süre maddi sıkıntılar yaşayacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına, vefat ya da ölümcül üzücü bir hastalık haberi alınacağına, dertlerin ve tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine inanılır.

Rüyada bir tanıdığının arabasına binmek gördüyseniz:

  • Bir görüşmede çok fazla istekli davranmanız sizin aleyhinize gelişebilir.

Rüyada bir tanıdığının arabasına binmek harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine, daha da büyüyüp ödenmeyecek hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanıdığının arabasına binmek huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, karşı cinsten olan kişilerden gördüğü ilginin de her geçen gün büyüyeceğine tabir olunur.

Rüyada tanıdığının kaçırılması kendisini yüksek yetkiler ile üst mevkilere terfi ettirecek bazı çalışmalar ortaya koyacağına, malının artmasını sağlayacağına delalet eder.

Rüyada tanıdığının nişanlanması her şeyin etiketinin iki katına çıkıp, insanların alım gücünün azalacağına, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına yorulur.

Rüyada tanıdığının boşanması yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine ve rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine yorulur.

Rüyada bir tanıdığının ağlaması iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına ve güzel ve zevkli bir işte yüksek mevkilerde bir işe gireceğine, işlerinde hiç ummadığı bir anda büyük bir sorunla karşılaşacağına, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine tabir olunur.

Rüyada tanıdığının ölmesini görmek hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, üzüntülerin biteceğine, çevresi ile ilişkilerinin bozulacağına tabir olunur.

Rüyada tanıdığının tabutunu görmek sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments