Rüyada birinden bir deste para almak

Rüyada birinden bir deste para almak daha fazla kazanç getireceğine, borçların kısa zamanda ödeneceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, kırgınlık yaşanacağına ve tartışmalı günler geçirileceğine, zihninin gereksiz ve anlamsız fikirlerden arınacağına, işlerinin günden güne bozulacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, amaçlarını yerine getireceğine ve ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına, her şeye değecek kadar yüce, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, kötü durumların ortadan kalkacağına, kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına işaret etmektedir.

Rüyada birinden bir deste para almak gördüyseniz:

  • Bazı konularda kendinizi kontrol etmeye veya durdurmaya çalışmanızda fayda var.

Rüyada birinden deste deste para almak size zarar vermek isteyen ama bir türlü bu emellerine ulaşamayan insanların varlığına, eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinden bir deste para almak bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, işten güçten elini eteğini çekeceğine, malının mülkünün gözünde kıymetini yitireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına, kişinin tüm isteklerine aynı anda ulaşacağına işarettir.

Rüyada birinden deste para almak parasının ve malının eksilmeyeceğine, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına işaret eder.

Rüyada deste deste kağıt para görmek allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini ve onların çocuklarının olduğunu görme şansını sunacağına, rüya sahibinin yakın bir zamanda çok büyük ve ağır bir hastalığa yakalanabileceğine işarettir.

Rüyada elinde deste deste para görmek tüm parasını kaybedeceğine, mali gücünü yitireceğine, geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine işaret eder.

Rüyada deste deste para görmek almak bazen de rahat geçeceğine, bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine işaret eder.

Rüyada deste deste kağıt para saymak karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine alamet eder.

Rüyada deste deste para görmek nablusi allah’ın lütuflarını bulacağına, bolluk ve bereket göreceğine, istediği her şeyi elde edebileceğine, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments