Rüyada birinin adını soyadını görmek

Rüyada birinin adını soyadını görmek ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, rüyayı gören kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, yapılan yanlış ortaklıklar neticesinde ticari kayba uğranacağına, yaşadığı sorunların en azından büyük bir kısmından kurtulmasına yardımcı olacağına ve çok büyük bir ferahlama hissedeceğine, istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına rivayet eder.

Rüyada birinin adını soyadını gördüyseniz:

  • Dikkatli olmamanız durumunda sizden faydalanmaya çalışan kişiler olabilir.

Rüyada birinin adını soyadını görmek kötü durumların ortadan kalkacağına, öfkeli hareketlerde bulunacağına tabir olunur.

Rüyada birinin adını soyadını söylemek uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına, ettiği bütün duaların kabul olacağına inanılır.

Rüyada adını soyadını görmek çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada adını soyadını yazmak eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, huzur ve mutluluk verecek olaylar yaşanacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin adını soyadını duymak mevcut aile ve iş yaşantısının çalkantılara sahne olacağına, sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, varolan sorunlarının sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir kağıda adını soyadını yazmak kişinin gerek bedenen, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, doktordan doktora koşturacağına, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine rivayet eder.

Rüyada kendi adını soyadını yazmak çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, yaşam enerjisi ile dolacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendi adını soyadını duymak sıkıntıların yakın zaman içinde çok hayırlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kalkacağına, hayatının kolaylaşacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, borçlarının kapanacağına, neşesinin, keyfinin, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments