Rüyada birinin başını koparmak

Rüyada birinin başını koparmak borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, aradan geçen zaman dilimi içinde kişinin eski halinden eser kalmayacağına, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, rüya sahibinin hayatının kolaylaşacağına, aklında bulunan bazı çalışmaları çok yakın bir zaman içinde gerçeğe çevireceğine, işlerle ilgili sorunlu zamanlar yaşanacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin başını koparmak gördüyseniz:

  • Etrafınızda olan biteni daha detaylı şekilde araştırmanız gerekiyor.

Rüyada birinin başını okşaması işlerinin bazı kişiler tarafından engellenmeye çalışılacağına, kazancı bol işlerle uğraşıp, hayırlı işler yapacağına yorulur.

Rüyada birinin başını kapatması uzun bir müddet sıkıntıların kişinin peşini bırakmayacağını, şanssızlıklardan ve uğursuzluklardan bunalan rüya sahibinin psikolojisinin giderek bozulacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına, başarılarının azalacağına, mallarının eksileceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin başını koparmak allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine ve bu sayede torunlarını görme şansına da nail olacağına, kendisini bu doğrultuda eğiteceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin başını örtmek büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin başını vurduğunu görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, verdiği  kararların hatalara sebep olacağına, insanlarla tartışacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine işaret eder.

Rüyada ölen birinin başını öpmek sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin başını açtığını görmek sevinç dolu haberler alacağına, gelecek günlerde yeni gelir kapılarınızın açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada başını birinin dizine koymak herşeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına böylece geleceği iyi ve hayırlı durum için allah’a şükredeceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments