Rüyada birinin gözlük taktığını görmek

Rüyada birinin gözlük taktığını görmek ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, alınan bir haber üzerine bir yolculuğa çıkılacağına ve bu yolculuktan ötürü aile içinde tartışmaların başgöstereceğine, rızkın günden güne genişleyeceğine, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına, azalacağına, elinde bulunan imkânları yardıma muhtaç olan insanlar için kullanacağına, yeni şeyler keşfedeceğine ve yaptıkları ile adından söz ettirmeyi başaracağına, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına, huzursuzluklarla başa çıkmak zorunda kalınacağına ve işlerin yoluna girdiği sırada araya giren kötü kişiler yüzünden sorunlu günler geçirileceğine işaret eder.

Rüyada birinin gözlük taktığını gördüyseniz:

  • Verdiğinizden daha azına razı olmanızı gerektiren iş, plan, ilişki ya da başka durumlardan uzak durmalısınız.

Rüyada birinin gözlük taktığını görmek kişinin evlatlarının artacağına, sorunlu bir dönem geçirileceğine delalettir.

Rüyada gözlük taktığını görmek bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına ve etrafındaki insanlara karşı sinir savaşı vereceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına inanılır.

Rüyada bir başkasının gözlük taktığını görmek başarısının azalacağına, işindeki verimliliğinin düşeceğine, çok daha iyi bir konuma geleceğine rivayet eder.

Rüyada sevgilinin gözlük taktığını görmek kişinin maddi imkanlarının çoğalacağına, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına delalet eder.

Rüyada kızının gözlük taktığını görmek üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine, onların kıymetini bileceğine delalet eder.

Rüyada birinin siyah gözlük taktığını görmek verilen bütün emeklerin heba olacağına, hane içinde eski mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada başka birinin gözlük taktığını görmek gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine, hayırlı kapılar açılacağına tabir olunur.

Rüyada çocuğunun gözlük taktığını görmek kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments