Rüyada birinin kolunu çıkarmak

Rüyada birinin kolunu çıkarmak endişelerin yerini mutluluğa bırakacağına, daha iyi anlaşır olacağına, rızık elde edeceğine, yeni bir iş arayışına girip, uzun süre işsizlik çekeceğine, pek çok kişinin hayatını kurtaracağına, kazalardan, belalardan korunacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak çok hayırlı projelere imza atacağına, anne babanın çok hoşuna gidecek bir adım atılacağına inanılır.

Rüyada birinin kolunu çıkarmak gördüyseniz:

  • Şikayet etmek işleri karıştıracaktır, ince davranmanızda fayda var.

Rüyada birinin kolunu koparmak kısmetinin ve şansının sadece bir dönem için değil hayatının sonuna kadar açık olacağına, sıkıntıların ve sorunların üst üste geleceğine işarettir.

Rüyada birinin kolunu çıkarmak işlerinin yoluna gireceğine, gelirinin çoğalacağına, kesesinin her daim dolu kalacağına tabir olunur.

Rüyada birinin kolunu kesmek üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına, şanssızlıkların bir türlü sona ermeyeceğine, kendine ait açacağı bir işyeri sayesinde başkalarının kazanç sağlamasına, para kazanmasına da vesile olacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin kolunu tutmak çok doğru bir yol tutulacağına, canla başla çalışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin kolunu sıkması eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine, bulacağı pratik çözümler ile sorunlarını ortadan kaldıracağına, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine işaret eder.

Rüyada ölmüş birinin kolunu kırmak maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, çarelere kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin kolunu ısırdığını görmek borçların biteceğine, aile hayatındaki muhabbetin artacağına, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine ve karlı işlerden büyük paylar alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin senin kolunu kesmesi ters giden durumları düzeltmek için atılan adımların boşa gideceğine, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments