Rüyada birinin memesine dokunduğunu görmek

Rüyada birinin memesine dokunduğunu görmek aile hayatı ile ilgili sevinçli ve hayırlı haberler geleceğine, makbul olandan vazgeçmeyeceğine, bir sebeple işlerinin kısa süre için aksayacağına, kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, durumu değiştirmek için elinden gelen hiçbir şey olmayacağına, çok büyük sıkıntıya düşeceğine, maddi ve manevi olarak zorluk yaşayacağına, rahat bir hayata adım atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin memesine dokunduğunu gördüyseniz:

  • Sizin doğru olarak gördükleriniz başkaları tarafından aynı şekilde algılanmayabilir.

Rüyada birinin memesine dokunduğunu görmek hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, işsiz ve aşsız kalmayacağına, ani kararlardan uzak durarak, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin memesine dokunmak evli ve çocuk sahibi kimselerin aile üyeleri tarafından el üstünde tutulduğuna, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, hayırlı haberler alacağına, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada birinin yüzüne dokunduğunu görmek onlar adına aç insanları doyuracağına, en basit olayların bile büyük birer problem haline geleceğine alamet eder.

Rüyada birinin sana dokunduğunu görmek yeni fikirler ve düşünceler ile gireceği yeni bir işte şimdiye kadar görülmemiş bir başarı elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin dokunduğunu görmek istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüyada memesine dokunmak geçim sıkıntısının sona ereceğine, evin kasasına giren gelirin artacağına, çok büyük zararlar ile karşılaşacağına, bu sorunlarından dolayı büyük ruhsal sorunlar yaşayacağına, bu durumlardan ailesinin de çok etkileneceğine alamet eder.

Rüyada birinin sırtına dokunduğunu görmek kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına, yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine işaret eder.

Rüyada birinin sana dokunduğunu hissetmek yaşanan rahatsızlıkların yerini sağlığa bırakacağına, işlerinin açılacağına ve bu sayede hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.