Rüyada birinin sana büyü yapıldığını söylemesi

Rüyada birinin sana büyü yapıldığını söylemesi bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine, elini attığı hiçbir işte başarı kaydedemeyip, başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine, itibarını zedeleyen saçma hareketler yapacağına, güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine ve hayırlı bir birlikteliğin başlayacağına, aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına, dertlerin günden güne artacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine, karamsar olacağına, dini bir vazifeden sorumlu tutulduğuna işarettir.

Rüyada birinin sana büyü yapıldığını söylemesi gördüyseniz:

  • En az sizin kadar, size verebileceği şeyleri olan bir iş birliği söz konusu olabilir.

Rüyada birinin sana büyü yapıldığını söylemesi çok kazançlı yatırımlara gireceğine, işlerinde bereketin ve verimin artacağına yorulmaktadır.

Rüyada sana büyü yapıldığını öğrenmek kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına, hasretliklerin bir araya geleceğine alamet eder.

Rüyada birinin büyü yapıldığını söylemesi endişe duyulan ve üzüntü yaratan konuların çözüme kavuşacağına, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin evine büyü yapıldığını görmek öfkesine yenilerek onlara hakaret ve haksızlık edeceğine, insanları kıracağına, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin sana büyü yaptığını duymak iş hayatının çok sorunlu bir hal alacağına, daha dingin, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada büyü yapıldığını sanmak kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine, sahip olduklarının kıymetini elindeyken bilmeyeceğine ve bu nedenle ele güne muhtaç olacağına delalet eder.

Rüyada büyü yapıldığını anlamak çok büyük ve sorunlu olaylar yüzünden çok yıpranacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine yorulur.

Rüyada büyü yapıldığını engellemek yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına, hayal ettiği ancak bir türlü gidemediği tatile çıkacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments