Rüyada birinin sana telefon etmesi

Rüyada birinin sana telefon etmesi keyfinin kaçmasına neden olacak olaylarla karşılaşmayacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine, elindeki işten büyük zararlar göreceğine, uzun zamandan beri karşılık bulamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına, deyim yerindeyse arapsaçına döneceğine, çok büyük çaba gösterilmesine rağmen bir türlü toparlanmayacağına, ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına ve bu olaylardan çok etkilenileceğine, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, kişinin bundan zarar göreceğine inanılır.

Rüyada birinin sana telefon etmesi gördüyseniz:

  • Sorunlar veya uyuşmazlıklar özel yaşamınızda veya kendi üzerinizde değişikliklere neden olabilir.

Rüyada birinin sana telefon vermesi elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine, daha büyük saygınlık kazanılacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine işarettir.

Rüyada birinin sana telefon etmesi bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine, umutlanacağına, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada tanımadığın birinin sana telefon vermesi toplumdaki yerinin, mesleğindeki statüsünün de artacağına, korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, kendisine düşmanlık besleyen kişiler tarafından zarara uğratılacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işin kendisine zarar verecek bir duruma döneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin sana telefon hediye etmesi sorunların kısa sürede aşılacağına, hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına yorulur.

Rüyada birinin sana telefon aldığını görmek kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine, ikili ilişkilerde aradığı eşi bularak mutlu olacağına yorulur.

Rüyada birinin sana telefon numarası vermesi yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına ve ne kadar çabalansa da olayların kendiliğinden düzene girip iyileşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sana telefon gelmesi aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine inanılır.

Rüyada birinin sana telefon alması rüya sahibinin bu durumu fark ederek akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine işarettir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.