Rüyada sana telefon gelmesi

Rüyada sana telefon gelmesi gelirinden yana memnun olacağına ve bereket göreceğine, kötü sözler duylacağına, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, uzun zamandan beri askıda kalan bir işinin yardımsever, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, hayatına daimi olan kazancın, başarının ve mutluluğun geleceğine, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine, sevdiği kişiler ile gireceği ve büyük kazançlar elde edeceği bir iş sayesinde kariyer planını çok iyi bir yere götüreceğine, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler olacağına inanılır.

Rüyada sana telefon gelmesi gördüyseniz:

  • Düşünceleriniz daha çok pratik yönde, sözlerinizde ise oldukça açık olacaksınız.

Rüyada sana telefon gelmesi dolayısıyla geleceğine değer katacağına, gelişmelerin rüya sahibini hiç memnun etmeyeceğine ve ilerleyen günlerde başının epey sıkışacağına alamet etmektedir.

Rüyada annenin sana telefon vermesi kazançlı işler yapılacağına, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin sana telefon etmesi ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına ve zarar üstüne zarar edeceğine, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinin sana telefon alması huzursuz geçen bir dönemin son bulacağına, olumlu gelişmeler yaşayacağına inanılır.

Rüyada babanın sana telefon vermesi ismini aldığı zaferlerle duyuracağına, darda kalacağına, ele güne muhtaç hallere geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin sana telefon vermesi amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine, ancak daha sonra çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına tabir olunur.

Rüyada eşinin sana telefon alması çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına, mallarının ve parasının çoğalacağına yorulur.

Rüyada sana telefon hediye edilmesi dilediği gibi harcama yapacağına, yavaş yavaş toparlanarak, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine tabir olunur.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.