Rüyada birisine dovmek

Rüyada birisine dovmek ticaretin açılacağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine ve endişe ettiği problemlerin çözüme ulaşacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine, kaybettiği herşeye geri kavuşacağına, işlerinin yoluna gireceğine, yaşlı bir kimsenin böyle bir rüya görmesi ise eceli ile vefat edeceğine, sevilen ve manevi değeri büyük olan bir eşyanın çalınacağına, canının sıkılacağına rivayet eder.

Rüyada birisine dovmek gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişiler veya meslektaşlarınız sizden gelecek önerileri bekliyor olabilirler.

Rüyada birisine bal vermek çok uzun zamandan beri yaptığı işte çeşitli sorunlar yaşayacağına, kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına delalet eder.

Rüyada birisine sövmek özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, kişisel kavgaların son bulacağına tabir olunur.

Rüyada küs birisine sarılmak hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada birisine yakalanmak içine girdiği bir toplulukta kendisini üzmeye çalışan bir kişi ile ağız dalaşına gireceğine, onları yaşadıkları süre boyunca mutlu ve huzurlu kılabilmek için varını yoğunu ortaya koyacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölü birisine dokunmak insanların karşısında saygıyla eğileceği işler yapacağına, sorunların son bulacağına, zorlukların yakın zamanda biteceğine tabir olunur.

Rüyada birisine çok sinirlenmek çok kötü günler geçirip dedikodu çıkaran kişi ya da kişiler ile büyük bir tartışma yaşayacağına, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölü birisine su vermek zenginlik elde edeceğine, önemli bir görevi başarıyla bitirdikten sonra terfi edeceğine işarettir.

Rüyada birisine güvenmek sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, melanetin, uğursuzluğun, kısmetsizliğin ve şanssızlığın uzaklaşacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments